BC Darts Cup „Malta 2018“

Na rangiranom takmičenju Open Malta 2018 koje je održano od 20-22.11.2018 godine u velelepnoj vinariji Monte Cristo pod pokroviteljstvom WDF učešće su uzela i naša 4 takmičara. U pojedinačnoj muškoj konkurenciji nastupilo je 256 takmičara iz preko 15 država a najzapaženiji uspeh od naših članova je zabeležio Babić koji se plasirao među 16 najboljih takmičara dok je u konkurenciji parova, naš par Babić/Aničić ostvario veliki uspeh među 137 takmičarskih parova osvojivši visoko treće mesto! 

Malo više sreće u polufinalnom meču bi našem raspoloženom takmičarskom paru moglo doneti učešće u finalu ali nakon propuštenih čak 9 strelica za izlaz, protivnik je iskoristio šansu i prošao dalje. 
Za prvo istorijsko učešće takmičara iz Srbije uopšte na ovom prestižnom turniru, ostvaren je zaista lep rezultat, zabeleženi novi kontakti a naš klub, naša federacija i država su takođe predstavljeni u najboljem svetlu kako u sportskom tako i u rezultatskom smislu. 

Galeriju fotografija sa prelepe Malte možete videti klikom na: 

MALTA 2018

Babić i Aničić na Malta Open 2018
Ovaj unos je objavljen pod Vesti. Zabeležite stalnu vezu.

Ostavite odgovor