Black Code „Spring Cup 2017“

Klupsko pojedinačno prvenstvo 2017 godine.

Raspored mečeva i rezultati:

I   I krug   II krug
Babić Aco slobodan
Šakota Ognjen Mijatović Siniša 2 3 4 3
Terek Vladimir Dimitrijević Predrag
Racić Dragoslav Gavarić Marko 3 0  4 0
Čobanović Stefan Plećaš Jovan 1 3  1 4
Bakić Luka Janković Vanja 3 0  4 1
II   I krug    II krug
slobodan Janković Vanja
Plećaš Jovan Bakić Luka 2 3  0 4
Gavarić Marko Čobanović Stefan 0 3  1 4
Dimitrijević Predrag Racić Dragoslav 1 3 1 4
Mijatović Siniša Terek Vladimir
Babić Aco Šakota Ognjen 3 1 4 1
III   I krug   II krug
Šakota Ognjen slobodan
Terek Vladimir Babić Aco
Racić Dragoslav Mijatović Siniša 3 1 4 1
Čobanović Stefan Dimitrijević Predrag 0 3 4 0
Bakić Luka Gavarić Marko 3 0 0 0
Janković Vanja Plećaš Jovan 0 3 2 4
IV  I krug  II krug
slobodan Plećaš Jovan
Gavarić Marko Janković Vanja 3 0 2 4
Dimitrijević Predrag Bakić Luka 3 2  4 0
Mijatović Siniša Čobanović Stefan 3 1 4 1
Babić Aco Racić Dragoslav 3 1 4 0
Šakota Ognjen Terek Vladimir
V   I krug   II krug
Terek Vladimir slobodan
Racić Dragoslav Šakota Ognjen 3 0 4 2
Čobanović Stefan Babić Aco 0 3 0 4
Bakić Luka Mijatović Siniša  0 3 0 4
Janković Vanja Dimitrijević Predrag 0 3 0 4
Plećaš Jovan Gavarić Marko 3 0
VI  I krug   II krug
slobodan Gavarić Marko
Dimitrijević Predrag Plećaš Jovan 3 0 4 0
Mijatović Siniša Janković Vanja 3 0 4 0
Babić Aco Bakić Luka 3 0 4 0
Šakota Ognjen Čobanović Stefan 3 0  4 2
Terek Vladimir Racić Dragoslav
VII
Racić Dragoslav slobodan
Čobanović Stefan Terek Vladimir
Bakić Luka Šakota Ognjen  0 3  0 4
Janković Vanja Babić Aco 0 3  0 4
Plećaš Jovan Mijatović Siniša 0 3  0 4
Gavarić Marko Dimitrijević Predrag 2 3  0 4
VIII
slobodan Dimitrijević Predrag
Mijatović Siniša Gavarić Marko 3 0  4 0
Babić Aco Plećaš Jovan 3 1  4 0
Šakota Ognjen Janković Vanja 3 0  4 0
Terek Vladimir Bakić Luka
Racić Dragoslav Čobanović Stefan 3 0  4 0
IX
Čobanović Stefan slobodan
Bakić Luka Racić Dragoslav 0 3 1 4
Janković Vanja Terek Vladimir
Plećaš Jovan Šakota Ognjen 2 3 4 0
Gavarić Marko Babić Aco 0 3 0 4
Dimitrijević Predrag Mijatović Siniša 0 3  2 4
X
slobodan Mijatović Siniša
Babić Aco Dimitrijević Predrag 3 0  4 0
Šakota Ognjen Gavarić Marko 3 1  4 0
Terek Vladimir Plećaš Jovan
Racić Dragoslav Janković Vanja 3 0  0 0
Čobanović Stefan Bakić Luka 3 0  4 0
XI
Bakić Luka slobodan
Janković Vanja Čobanović Stefan 0 3 1  4
Plećaš Jovan Racić Dragoslav 0 3 4  0
Gavarić Marko Terek Vladimir
Dimitrijević Predrag Šakota Ognjen 0 3 4  1
Mijatović Siniša Babić Aco 0 3 4  2
TABELA
Odig. Pob. Izg. Leg+ Leg- Bodovi
1 Babić Aco 18 17 1 61 8 17
2 Mijatović Siniša 18 14 4 54 22 14
3 Racić Dragoslav 17 14 3 49 18 14
4 Šakota Ognjen 18 11 8 45 33 11
5 Dimitrijević Predrag 18 10 8 39 33 10
6 Plećaš Jovan 18 8 10 34 38 8
7 Čobanović Stefan 18 7 11 31 47 7
8 Bakić Luka 17 5 12 20 45 5
9 Janković Vanja 17 1 16 8 57 1
10 Gavarić Marko 16 1 15 9 56 1
11 Terek Vladimir 0 0 0 0 0 0
Ovaj unos je objavljen pod Ostala pikado takmičenja. Zabeležite stalnu vezu.

Ostavite odgovor